Tesná prehra U19 v Podbrezovej

• 11.03.2024
  • Vytlačiť

Zverenci trénera Pavla Mlynára inkasovali rozhodujúci gól v závere zápasu. Najbližším súperom našich dorasteneckých celkov bude v sobotu ViOn Zlaté Moravce.

U19: Podbrezová - FC Košice 1:0 (0:0)

Gól: 81. Šinko. ŽK: Duda, Lajčiak, Mihálik, Sekerka - Slanina. Rozhodovali: Čiernik - Melicher a Bereš - 100 divákov.

FC KOŠICE: Drenka - Petrík (78. Šlosár), Žinčák, Kaleta, Biľ - Gduľa, D. Urban, Ivan (78. Halčišák) - P. Urban (63. Kačmáry), Slanina (78. Rebej), Zavacký (42. Komárek). Tréner: Pavol Mlynár.

Pavol Mlynár, tréner FC Košice U19: Predovšetkým v prvom polčase naša hra nebola na požadovanej úrovni. Súper sa snažil o vysoký pressing pri zakladaní našich útokov a veľmi nám v týchto prípadoch chýbala ponuková činnosť ofenzívnych hráčov. V druhom polčase sa to zlepšilo a vypracovali sme si za stavu 0:0 viacero gólových príležitostí, ktoré sme však nepremenili.“

MZ 15.kolo U13:

FC Košice - MFK Zemplín Michalovce 1:1 (0:0)

Gól: Regináč.

MZ U12:

FC Košice U11 - MFK Zemplín Michalovce U12 23:5

Góly: Králik 3, Sokoli, Hertel, L. Perún 5, Bobaľ, Dosedla 5, Šoltész, Humeňanský 5, Adamišin.